zpět

Sobota 2.května 2009 patřila tělocvična základní školy v Hrádku karatistům, Vedoucí oddílu při Pionýru Hrádek, Milan Soukup, nevěřil ve velkou účast přihlášených družstev, proto byl víkend prodloužený o státní svátek. Ale skutečnost předčila očekávání. Přijelo 14 družstev z těchto oddílů: Karlovy Vary, Chodov, DDM Rokycany, Sokolov, Ostrov nad Ohří,Blovice, Mar.Lázně,Mělník, Plzeň. Skvrňany, Klatovy, Naratva Rokycany, Plzeň, Domažlice, Mělník a Hrádek.Spotěžících bylo 104 ! K tomu 30 rozhodčích a organizátorů a diváků. Prostě akce pro 250 účastníků. Závod probíhaly po celý den a měly fantastickou atmosféru. Soutěžilo se v kata a kumite podle jednotlivých kategorií o tradiční plakety. Dalším lákadlem byla soutěž o pohár starosty Hrádku Jaroslava Perlíka. Ten nakonec získala Ivana Pujmanová z Ostrova nad Ohří. Z místních se nejlépe umístil Tomáš Mařík s plaketou za první místo v kumite. Poděkování za přípravu a průběh závodů patří především řediteli závodu a vedoucímu oddílu Karate Milanu Soukupovi, trenérům Janu Hrdličkovi, Tomáši Huňáčkovi, pomocníkům Romanovi Přikrylovi, Ivě Maxové, Františku Srbovi, Ivě Hatanové a dalším dobrovolným pracovníkům. Vasková Vlasta, ved.Pionýra Hrádek

foto1: pořádájící oddíl z Hrádku
foto2: / z prava/ Milan Soukup-řed.závodu, Tomáš Mařík-vítěz kumite,Lukáš Boula-časomíra