Pionýrští vedoucí v Hrádku jednali

V pátek 15.1.2010 se sešlo 34 pionýrských pracovníků na jednání výroční Rady pionýrské skupiny Hrádek. Bylo to téměř přesně dvacet let po znovu obnovení činnosti samostatného Pionýra. Toto výročí bude 20.1.2010. Na programu bylo zhodnocení činnosti vedení skupiny, Rady PS, jednotlivých oddílů, volnočasových klubů a akcí pro neorganizovanou veřejnost. Bylo také projednáno kladné hospodaření za uplynulé roční období a všichni se mohli vyjádřit k připravenému přehledu plánovaných akcí. Jednání se zúčastnila nadpoloviční většina , která schválila nové vedení skupiny a pověřila další členy různými úkoly. Bylo to např.vedení kroniky, vývěska ve městě, zprávy do novin atd. Při jednání také převzala tričko s názvem "Daruj zdravou pionýrskou krev" nová dárkyně krve Patra Hacklová, bylo připomenuto vítězství Míry Hackla a Petra Tichého v celostátní soutěži Clona, za film "Ztraceni na táboře" a ve stejné soutěži v oblasti foto, druhé a třetí místo Vaška Lisého. Všichni také rádi zavzpomínali na letní tábory a zároveň se domluvili na termín táborů letošních. V závěru účastníci poblahopřáli vedoucí skupiny Vlastě Vaskové, která oslavila kulatiny.