Rok dobrovolníka končí,ale dobrovolnictví pokračuje...

Tento rok jsme se snažili,aby veřejnost zaznamenala, že práce vedoucích v občanském sdružení Pionýr Hrádek, má pro děti, rodiny i veřejnost smysl .

K dobrovolnictví vedeme i děti. Pěknou ukázkou je tradiční sbírka hraček pro děti , žijící s maminkami v Domě svaté Zdislavy v Plzni. V pondělí 5.prosince 2011 probíhal v Základní škole v Hrádku projekt „Čertí škola“.
Vedení školy a zástupci pionýrského klubu „Klubíčko“k této akci přidali ranní vybírání hraček. Děti ze školní družiny oblečené ve stylových maskách, vybíraly donesené hračky, knížky i stavebnice. Při zahájení vyučování byla chodba plná dárků. Potvrdilo se, že dobrá spolupráce nese chutné ovoce. Potřebné děti dostanou pod stromeček dárky, které byly věnované z upřímného srdce. A dárci se stali nenásilnou formou dobrovolníky.

Vasková Vlasta, ved.Pionýra Hrádek

foto č.1Sabinka Loukotová předává velkou panenku,aby udělala dětem radost.
foto č.2 děti ze školní družiny,Linda Svobodová,Filip Zajíc a Jonáš Šonský, ve stylovém oblečení .