Domů   O nás   Vedení   Plány   Oddíly   Tábor   Máje   Historie
Domů Akce Kontakty Návštěvní kniha Pionýr Město Hrádek Škola

(Po kliknutí na fotku se fotka zvětší.)

kecal: Pepino Machatý
májovnice: Veronika Hloucalová

Shrnutí:
Díky za vedení nácviků patří Monice Vaskové, Veronice Mrázkové, Markétě Kabourkové, Pepínovi Machatému a Jirkovi Vaníčkovi.
Díky za celodenní i večerní velení Kecalovi Pepínovi Machatému.
Díky Pepíkovi Vaskovi, že to vydržel 3 měsíce o sobotách bez Vlasty, která běhala na nácviky, zatímco on zedničil.
Díky Vlastě Vaskové, že běhala 3 měsíce o sobotách na nácviky a měla s májovníky trpělivost, zatímco Pepa zedničil.
Na společné fotografii nenajdete všechny dráby, protože celý den sháněli peníze na všechny poplatky - díky za vhodné vystupování a za slušný výdělek do společného klobouku Michalu Blovskému, Leošovi Illichovi, Martinovi Vlasatému, Jirkovi Krčilovi a Tomáši Blovskému !!!
Děkujeme našemu hlavnímu drábovi Michalu Blovskému za vedení svého "police teamu".
Děkujeme našemu novému panu "koňovi", kterým se stal pan Plachý Josef z Lučiště.
Májovníci se s vámi loučí a děkují všem zúčastněným za morální a finanční podporu.