Občanské sdružení Pionýr Hrádek pořádá každoročně dětskou pouť pro všechny děti ve městě. Spolupořadatelé jsou místní hasiči.

Bylo tomu tak i letos. Před hasičskou zbrojnicí připravili pionýrští vedoucí společně s oddílem Delfín různé atrakce a soutěže. Ve směnárně si soutěžící vybírali odměny za získané žetonky. Probíhal zde také jarmark dětských výrobků a prodej koláčů. Atmosféru pouti dotvářel areál houpaček, kolotoče, střelnice a elektrických autíček manželů Třískových. Od organizátorů obdržely všechny děti z MŠ a I.stupně ZŠ obdržely lísteček na volné pohoupání. Hasiči nabídli dětem ukázky požární techniky a mohly se prohlédnou otevřené garáže.

Po celé sobotní dopoledne vydrželo i počasí, které hrozilo deštěm. K obědu se všichni rozcházeli s velmi dobrým pocitem z pohodového setkání dětí a "dospěláků".

vedoucí Pionýra Hrádek V.Vasková