Rok 2007

Na začátku adventu se vypravil autobus Hrádeckých dětí do Příbrami.

Mikuláš

I pro naše členy (i ty nejmenší) byla připravena mikulášská nadílka.
Krásné odpoledne měly naše děti možnost strávit v tělocvičně naší Základní školy.
Proběhl další ročník tradičního turnaje v kopané.
Noví prvňáčcci, staří známí kamarádi z oddílů, vedoucí, instruktoři, Skupina historického šermu Harcíři...
Naši instruktoři se podíleli na organizaci Pohádkového lesa v Rokycanech.
Prvňáčči skládali tak jako každý ro slavnostní slib. Tentokrát to byl oddíl OÁZA.
Každoroční pouť se opět konala za spolupráce Hrádeckých hasičů a tentokrát i kolotočářů.
Máme za sebou osmý ročník májů. Osm kytiček, sedm ročníků zkušeností za sebou, pět policajtů, tři sudy, dva koně, jeden vůz s kočím a strašné vedro.
Tradiční závod Pionýrská stezka. Ročník 2007 :-)
15.3.2007 Se uskutečnila módní přehlídka panenek v Hrníčku.
6.3.2007 Se uskutečnila pravidelná akce, při které kluci z různých oddílů předvedou jaké nádherné kousky mají doma mezi svými autíčky.
Pionýrská skupina Pionýr Hrádek dala možnost zájemcům z řad dětí, aby se zúčastnily výleu do okolí Hrádku.
Masopust V úterý 20.2. od 17,00 hodin patřila tělocvična Základní školy v Hrádku dětem. Pionýrští vedoucí připravili masoupustní odpoledne pro všechny zájemce o tradiční akci.
V sobotu 13.ledna 2007 od 14,00 hodin ožil Dům dětí a mládeže v Hrádku tradičním setkáním bývalých i některých současných pionýrských vedoucích našeho okresu.